21 MARCA 2024
CZAS CZYTANIA: 6 MIN

Nowi członkowie PLGBC

Aktualności
Nowi członkowie
Nasi członkowie doceniają przynależność do społeczności o wspólnych wartościach, w której otwartość i współpraca zapewniają umiejętności i wiedzę niezbędne do przeprowadzania zrównoważonych zmian. Umożliwia to liderom maksymalizację ich wpływu i pozycjonowanie ich organizacji w czołówce zrównoważonego budownictwa w Polsce.
Nowi członkowie PLGBC

Do grona członków PLGBC dołączyli:

BKW System Sp. z o.o.

BKW System dostarcza system automatyki budynkowej Loxone do domów prywatnych oraz obszaru komercyjnego. Z powodzeniem pomaga przedsiębiorcom ograniczać zużycie energii w ich biznesie. W drugiej połowie 2023 roku firma BKW System wprowadziła program testowy dla przedsiębiorców w celu pogłębiania świadomości, że poprawa efektywności energetycznej w ich biznesie jest możliwa.

www.bkwsystem.pl/

 

Geberit Sp. z o.o.

Firma Geberit Sp. z o.o. jest częścią szwajcarskiej firmy Geberit, uznanego producenta systemów sanitarnych. Siedziba główna mieści się w Jonie, w Szwajcarii.

www.geberit.com

 

Giardini Polska Sp. z o.o.

Giardini Polska od kilku lat działa prężnie na rynku ESG.
Poprawia bioróżnorodność poprzez odpowiedni dobór gatunków roślin, krzewów i drzew do danego rodzaju siedliska oraz stworzenie odpowiednich warunków do życia dla różnych roślin i zwierząt.

Firma działa kompleksowo w zakresie błękitno-zielonej infrastruktury dla łagodzenia zmian klimatu w miastach, przestrzeniach logistycznych, deweloperskich i drogach krajowych.

www.giardini.com.pl

 

MJL Sp. z o.o.

MJL jest firmą inżynierską zajmującą się organizacją oraz nadzorem procesu inwestycyjnego w sektorze budowlanym.

Zespół stanowią doświadczeni inżynierowie oraz specjaliści, ze wszystkich sektorów budownictwa. Wspiera klientów na wszystkich etapach realizacji, począwszy od przygotowania inwestycji, poprzez etap realizacji aż po wsparcie obsługi posprzedażowej.

Jest liderem wdrożeń certyfikacji wielokryterialnej BREEAM w obszarze polskiego rynku budownictwa mieszkaniowego. Pełniąc funkcję Nadzoru Inwestorskiego, brała czynny udział w koordynacji procesu certyfikacji mającego na celu ocenę jakości prowadzonego procesu inwestycyjnego oraz weryfikację efektywności budynków w obszarach: Energia, Zanieczyszczenie Środowiska, Transport, Użytkowanie Gruntów, Ekologia.

www.mjl.com.pl

 

Moderna Holding Sp. z o.o.

Moderna Holding to zespół profesjonalistów, działających na rynku deweloperskim od ponad dwóch dekad. Z bogatych doświadczeń i zamiłowania do gdyńskiego stylu budownictwa powstała firma, która realizuje inwestycje funkcjonalne, ponadczasowe i unikalne w Warszawie, Trójmieście i Wrocławiu. Moderna podejmuje trudne wyzwania, wybierając najbardziej atrakcyjne lokalizacje w centrach miast. Wznosi inwestycje nowoczesne, przemyślane, odpowiadające najwyższym potrzebom mieszkańców.

www.moderna.pl

 

Pipelife Polska S.A.

Pipelife Polska SA jest częścią Grupy Wienerberger, jednego z największych w Europie producentów rozwiązań dla infrastruktury i budownictwa. Głównym obszarem działalności firmy jest produkcja systemów z tworzyw sztucznych do transportu wody i ścieków oraz rozwiązań, służących do zarządzania wodami opadowymi. Od wielu lat firma prowadzi działania na rzecz realizacji celów ESG, wdrażając liczne programy: rozwojowe oraz poprawy bezpieczeństwa pracy, rozwoju bioróżnorodności, wprowadzając politykę dekarbonizacji przy jednoczesnym wydłużaniu żywotności produktów i używaniu w procesach produkcyjnych surowców, pochodzących z recyklingu oraz wprowadzaniu zielonych rozwiązań.

www.pipelife.pl/

 

Schindler Polska Sp. z o.o. 

Schindler Polska jest częścią międzynarodowej grupy Schindler z ponad 150-letnią tradycją i siedzibą w Szwajcarii. Początek -obecności firmy w Polsce datuje się na rok 1928.

Od wielu lat utrzymuje czołową pozycję nie tylko w sprzedaży nowych dźwigów, schodów i chodników ruchomych, ale także w późniejszym ich serwisowaniu.

www.schindler.pl

 

Semmelrock Stein + Design Sp. z o.o.

Semmelrock Stein + Design jest częścią Grupy Wienerberger, która towarzyszy inwestorom, dostarczając nowoczesne i kompleksowe rozwiązania do aranżacji przestrzeni wokół domów. Połączenie doświadczeń i nowoczesnej technologii z wysoką jakością produktów czyni Semmelrock jednym z liderów jakości i innowacji.

www.wienerberger.pl/produkty/kostka-brukowa-plyty-tarasowe-ogrodzenia-betonowe-semmelrock.html

 

 

VARE Sp. z o.o.

Firma VARE, jako pionier w dziedzinie doradztwa inwestycyjnego specjalizującego się w zakresie dachów płaskich, wyróżnia się unikatowym połączeniem innowacyjności, funkcjonalności oraz zaangażowania w kwestie społecznej odpowiedzialności biznesu. Założyciele firmy, czerpiąc z bogatego doświadczenia w wykonawstwie, wnieśli do firmy praktyczną wiedzę, która jest fundamentem dla oferowanych przez VARE rozwiązań. VARE może przedstawiać swoim klientom nie tylko zaawansowane technicznie systemy hydroizolacyjne, ale również odpowiednio dobrane warstwy termoizolacyjne i konstrukcyjne.

www.vare.pl

 

Velux Polska Sp. z o.o.

Od ponad 80 lat Grupa VELUX tworzy lepsze warunki do życia dla ludzi na całym świecie, dostarczając więcej światła dziennego i świeżego powietrza przez dach. Oferta VELUX obejmuje okna do poddaszy oraz system doświetleń modułowych, żaluzje, rolety dekoracyjne, różnego rodzaju osłony przeciwsłoneczne, rolety zewnętrzne oraz systemy i rozwiązania stosowane w inteligentnych domach. Produkty te pomagają stworzyć zdrowy i zrównoważony klimat wewnętrzny, idealny do pracy, nauki, zabawy i odpoczynku. Grupa VELUX działa w Polsce od ponad 30 lat będąc, wraz ze spółkami siostrzanymi należącymi do holdingu VKR, największym producentem i eksporterem okien dachowych w kraju, istotnym kontrybutorem do rozwoju polskiej gospodarki, dużym i stabilnym pracodawcą oraz aktywnym i świadomym uczestnikiem życia lokalnych społeczności. Podstawą działalności firmy VELUX jest społeczna odpowiedzialność, której koncepcja i obszary działania prezentowane są w regularnie publikowanych raportach ESG.

www.velux.pl

 

Wienerberger Ceramika Budowlana Sp. z o.o.

Wienerberger Ceramika Budowlana jest częścią Grupy Wienerberger – wiodącego międzynarodowego dostawcy materiałów budowlanych i rozwiązań infrastrukturalnych, a przede wszystkim dostawcą wysokiej jakości ceramicznych cegieł konstrukcyjnych, rozwiązań elewacyjnych oraz dachówek. Swoim klientom zapewnia poprawę jakości życia, poprzez możliwość korzystania ze zrównoważonych i jakościowych materiałów budowlanych. Stale opracowuje i oferuje systemowe rozwiązania budowlane, które odpowiadają nie tylko wymogom przyszłości, ale i dbają o estetykę przestrzeni publicznych, wykorzystując zmiany w branży budowlanej jako okazję do kształtowania przyszłości i rozwijania nowych obszarów biznesowych.

www.wienerberger.pl